Some title

Some Subtitle
Свавільне серце - шлях до занепаду

Свавільне серце - шлях до занепаду

2017-06-13 18:50:00

13 червня у церкві «Царство Боже» відбулось служіння для жінок під назвою «Жінка долі». Це одна із щомісячних зустрічей, що спрямовані на дослідження Слова Божого і молитви.

Розпочала зібрання лідер служіння Наталія Мельник. Прочитавши псалом, вона закликала сестер з щирими серцями прославити Господа.

Після короткої перерви на чаювання і спілкування жінки були запрошені до вивчення Божого Слова. Тема зустрічі – «Твердиня свавілля» – мотивувала жінок задуматись, чи немає у їхньому житті маленьких відхилень від Божого шляху. Адже зрештою вони можуть призвести до великих падінь. Спікер Ірина Пасічник ділилась свідченнями з власного життя, які показують, як незначні речі можуть відвести від курсу слідування за Христом. На прикладі апостола Юди, царя Саула, Мелхоли, Ози та всього ізраїльського народу Ірина показала, що не кожен, хто успішно почав життя з Богом, зміг його успішно завершити. Спікер наголосила на тому, як важливо берегти своє серце у чистоті, і не дозволяти гіркоті оселятися в ньому.

Завершилась зустріч молитвою і словами подяки для Тетяни Гриневич, яка дбає про смачні пригощення на жіночому служінні.

Свавільне серце - шлях до занепаду 0Свавільне серце - шлях до занепаду 1Свавільне серце - шлях до занепаду 2Свавільне серце - шлях до занепаду 3Свавільне серце - шлях до занепаду 4Свавільне серце - шлях до занепаду 5Свавільне серце - шлях до занепаду 6Свавільне серце - шлях до занепаду 7Свавільне серце - шлях до занепаду 8Свавільне серце - шлях до занепаду 9