Some title

Some Subtitle
Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок!

Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок!

2017-06-05 19:00:00

Церковний пікнік на другий день Трійці вже став щорічною подією для «Царства Божого». Дорослі і малі, всі разом зібралися на веселий відпочинок у лісі. І спортивні ігри, і смажене на вогнищі сало й сосиски, і спілкування в колі друзів, і забави для малят, - усе сприяло для гарного проведення часу.

На зміну похмурому ранку прийшов ясний сонячний день, тому пікнік відбувся на всі 100! Як прокоментував пастор Олександр Рудинець: «Хай і в житті в вас буде так, як ця погода, – щоб світло Боже просвітило всяку життєву темряву».

Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 0Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 1Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 2Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 3Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 4Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 5Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 6Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 7Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 8Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 9Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 10Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 11Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 12Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 13Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 14Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 15Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 16Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 17Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 18Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 19Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 20Літо, ліс, близькі люди і смачна трапеза - найкращий відпочинок! 21