Some title

Some Subtitle

Історія церкви

Від заснування до сьогодення
Історія церкви
Одкровення, що переросло в потужний рух

З молодих років пастори церкви «Царство Боже» Олександр і Ольга Рудинець були активними учасниками проповіді Євангелія і справ благодійності. Олександр з групою віруючих проводив євангелізації в селах та проповідував на радіо. Водночас Ольга служила сестрою милосердя.

Завдяки одному з євангелізаційних проектів – трансляції фільму «Ісус» - до Бога прийшло багато людей. Це поклало на Олександра і Ольгу обов’язок вести цих людей за Христом далі. Через деякий час за участю молоді з Польщі була проведена ще одна масштабна євангелізація. Група людей, які залишились після проектів благовістя, утворили осередок майбутньої церкви. У той час Олександр отримав одкровення від Господа, що саме він має очолити цю групу віруючих. Згодом, під час молитви, він отримав підтвердження до слова через братів з Польщі і взяв на себе відповідальність пасторства.

Утворена у 1992 р. громада отримала назву «Незалежна Христова Церква». Перші служіння церкви відбувались у приміщенні поблизу Міської ради. Поступово чисельність общини зростала і для зібрання почали орендувати Театр ляльок, а згодом – кінотеатр «Промінь».

У 1995 році пастор Олександр отримав слово від Бога про будівництво храму. Відтоді розпочалась робота над цим проектом.

У 2002 році на основі Божого одкровення церкву перейменували у «Царство Боже».

З 2008 року богослужіння церкви «Царство Боже» проводяться у тимчасовій споруді на території будівництва храму.