Some title

Some Subtitle

Пасторалі

Соціально спрямовані служіння
Пасторалі
Щомісячні служіння

Пасторалі – це служіння, які спрямовані на збудування стосунків між віруючими. Це спілкування за інтересами для різних категорій людей. Зокрема, є служіння для жінок, чоловіків, сімей та мам. Пасторалі відбуваються один раз у місяць.


Жіноче служіння

Кожна жінка має особливе призначення від Бога. І щоб відкрити його, на пасторалях жінки досліджують Слово Боже, яке спонукає зростати у вірі. Також сестри діляться свідченнями зі свого життя і разом моляться за потреби. Ці зустрічі надихають бути хорошою дружиною, сестрою і мамою, та досягати успіху в усіх сферах свого життя.


Чоловіче служіння

Чоловіки збираються разом для спілкування на хвилюючі теми зі Слова Божого і обговорення життєвих питань. Служіння містить як духовний, так і практичний елемент.
Зокрема, брати добровільно підтримують потребуючих з церкви, і своїми силами допомагають у будівництві храму.


Сімейне служіння

Пастораль функціонує для спілкування подружніх пар. Сім'ї діляться власним досвідом збудування стосунків. Кожного разу служіння проводиться в іншій формі: українські вечорниці, вечір у французькому стилі, романтична вечеря тощо.
Сім’ї разом організовують дозвілля. Зокрема, традиційно проводяться щорічні спортивні змагання «Тато, мама, я – сім’я».


Служіння для мам

Це служіння спрямоване на духовне зрощення, душевну підтримку та навчання матусь. Спілкування є одним з найважливіших компонентів пасторалі. Щоразу на служінні піднімаються різні питання щодо поведінки дітей і ставлення батьків. У ході розмов мами діляться тими цінними знаннями, які вони отримали під час виховання діток.
На служіння мами часто приходять з дітками. І поки матусі спілкуються і моляться, малеча може погратися у недільній школі.